Hotelska grupa Budvanska rivijera otvara savremeni vešeraj uz podršku solarne energije

Hotelska grupa Budvanska rivijera organizuje svečano otvaranje svog novog, centralnog vešeraja u srijedu, 16. jula u 11h.

Ovaj investicioni poduhvat predstavlja važan iskorak ka unapređenju internih procesa, smanjenju troškova i – što je posebno značajno – povećanju energetske efikasnosti na nivou cijele hotelske grupe. Novi vešeraj u potpunosti zadovoljava kapacitete svih hotela u sastavu Budvanske rivijere, čime se obezbjeđuje viši nivo kontrole kvaliteta i optimizacija poslovanja.

Posebno vrijedi istaći ekološki aspekt – vešeraj koristi toplu vodu iz solarnog sistema hotela Slovenska plaža, zahvaljujući kojem se električni grijači na mašinama gotovo uopšte ne koriste. Time se postiže drastično smanjenje potrošnje električne energije, što direktno doprinosi i finansijskoj održivosti i zelenim ciljevima kompanije.

Ovaj projekat je još jedan dokaz strateške opredijeljenosti Budvanske rivijere ka odgovornom poslovanju, inovacijama i zaštiti životne sredine.

PODIJELI

O NAMA

Primorske novine su se prvi put pojavile davnog 13. jula 1972 godine. Uz povremena neizlaženja, konačno su se ugasile 2003 godine, kada je donesen Zakon o medijima kojim je predviđeno da se ne smiju iz opštinskog ili državnog bužeta finansirati štampani mediji (samo štampani, ne i radio i televizijski). Nažalost, uzročno-posljedično, sve male lokalne novine, koje se nisu mogli privatizovati, su nepovratno ugašene. Na tačno 41u godinu od osnivanja se stvorila potreba da se oživi staro ime, i napravi lokalni informativni portal kako za izvor dnevnih informacija, tako i kao internet niša za pitanja biznis preduzetništva redovno obrađujući pravna, turistička i preduzetnička pitanja. Svi saradnici su mali preduzetnici, politički neaktivni.

Mi smo mala sredina koja treba što efikasnije da djeluje zajednički u sve zahtjevnijim uslovima modernog turizma.

Kontakt: primorske@kulturnicentar.me

NVO Kulturni centar, Budva, Primorski bataljon bb

Najnovije vijesti