Sa posebnim ponosom čestitamo našim učenicima koji su svojim znanjem, radom, odgovornošću i istrajnošću zaslužili najviše priznanje u osnovnom obrazovanju – diplomu „Luča“.
Ove godine dobitnici diplome „Luča“ u JUOŠ „Stefan Mitrov Ljubiša“ su:
Vida Rađenović
Helena Milićević
Anja Kašćelan
Jovana Orlić
Filip Popović
Luka Bibin
Marija Pribilović
Lea Dapčević
Dušan Mrdak
Dunja Petričević
Elena Tomanović
Kalina Imširović
Pavle Jovanović
Minja Smailagić
Andrea Radović
Viktor Gregović
Sergej Dubljević
Tijana Janičić
Jovana Jelušić
Katarina Kuljanin
Angelina Lulić
Staša Vojvodić
Dragi naši učenici, neka vam ova diploma bude podstrek da nastavite da sanjate velike snove, vjerujete u sebe i hrabro koračate ka novim uspjesima. Ponosni smo na vas i želimo vam mnogo sreće i uspjeha na svakom narednom koraku.
Čestitamo i njihovim roditeljima, nastavnicima, učiteljima i svima koji su bili podrška na putu do ovog velikog uspjeha.